Сублімаційний друк

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 1 1 0 0 1 1 0 0

Бувають моменти в житті, коли невгамовне бажання або виробнича необхідність обдарувати близької людини або колегу в знаменну дату оригінальним подарунком (п’ять пінок для гоління на поличці у ванній красномовно натякають, що цього разу доведеться подумати) призводять вас в салон оперативної поліграфії, де в числі інших варіантів, вам пропонують скористатися послугами сублімації для створення оригінального сувеніру. Для багатьох термін “сублімація” незнайомий, або асоціюється з психологією і Фрейдом, тому, пропоную в силу своїх скромних здібностей, пояснити, що і як.
Термін «Сублімація» має кілька значень. У розрізі друку нам найбільше підійде наступне визначення, характерезірующее сублімацію як процес трансформації агрегатного стану речовини з твердого відразу в газоподібний. Це в теорії.
А як це відбувається на практиці? Для того, щоб чарівництво здійснилося, нам необхідні наступні інгредієнти:
Сублімаційні чорнила, спеціальний папір для друку такими чорнилами, сублімаційний принтер, термопрес, матеріал, на який будемо наносити зображення, і звичайно ж, ідея. Куди ж без неї. (:
Отже, ми беремо макет в електронному вигляді (те, що ми хочемо надрукувати), і друкуємо його на сублимационной папері сублімаційними чорнилом на сублімаційні принтери (:, в дзеркальному відображенні. Віддруковане зображення кріпиться на матеріалі (футболці, чашці, пазлі і т.д .) зображенням до матеріалу стійким до температури скотчем, і вся ця конструкція відправляється в термопрес, в якому, під впливом температури і притиску, фарбувальні речовини в чорнилі випаровуються з паперу, і переходять глибоко в структуру матеріалу, де охолонувши, закріплюються. Фактично, зображення ставати одним цілим з матеріалом, завдяки чому отримує надзвичайну стійкість до фізичних дій.
Давайте розглянемо переваги та недоліки такого спосіб друку.
Основним плюсом сублімаційного переносу, безсумнівно, є отримання повнокольорових, фотореалістичних зображень. Перевагою, так само, є потенційний спектр запечатуються. Будь-яка поверхня, з покриттям сприйнятливим до сублімації (спеціальний лак) або тканини, у складі яких високий вміст поліестеру, підходять для сублімаційного переносу. Так само, для роздрібного надання послуги цінним є те, що можна робити тиражі хоч від однієї штуки.
Як уже згадувалося вище, після сублімаційного переносу, зображення стає одним цілим з матеріалом, що забезпечує високу стійкість нанесеного зображення до впливу зовнішніх факторів. Це означає, що футболка буде носиться довго, зображення на чашці НЕ облізе, а картинка від пазлів не залишиться на руках грає з ними малюка.
З значущих мінусів можна відзначити необхідність використання заготовок тільки білого кольору і заздалегідь підготовлених до цього виду друку. Але велика різноманітність заготовок його компенсує.

Печать в ПолтавеПечать в Полтаве

'); else echo('
'); ?>

Україна, м. Полтава, просп. Першотравневий 19, оф. 2-А, 3-А, 10-А